четвер, 9 травня 2019 р.

Вікторія Гранецька «Reality Show/Magic Show»

Так дивно і так незвично зустрічатись з автором книжки, яка тебе цікавить. Адже, виявляється, автори - вони живі і приємні люди, з якими дуже цікаво спілкуватись! Нещодавно мені випала нагода зустрітись і отримати чудову книжку «Reality Show/Magic Show» з рук самої авторки - Вікторія Гранецька.


Отже. «Reality Show/Magic Show» - збірка оповідань, які об"єднуються в останньому, Тринадцятому, оповіданні. Книга, сама по собі, має незвичний формат - має два початки і кінець по середині. Це одразу заінтритриговує і змушує задуматись - звідки ж почати? Але, яку б сторону ви не обрали - не пожалкуєте.

Історії читаються легко, ніби спілкуєшся із давно знайомою і приємною людиною, що розповідає тобі історію із свого життя. Частина історій взята із реального життя, а частина має містичний момент (хоч це і не змінює враження, що вони теж із реального життя). Я навіть одразу почала шукати у "гуглі" портрет Ізабелли Потоцької, і точно піду у музей, щоб побачити картину "вживу". Усі історї життєві, трішки сумні, повчальні. І варті до прочитання.

 Книгу я прочитала за один вечір, але ще декілька днів обмірковувала то одну історію, то іншу - зачепило. Тому раджу не зволікати, а поринути у вир незвичайних і реальних історій Вікторія Гранецької «Reality Show/Magic Show».
Рекомендую.Немає коментарів:

Опублікувати коментар