неділя, 14 серпня 2016 р.

Конкурс "Мій самий Модний Карапуз"

Час має таку дивну властивість - коли чогось дуже довго чекаєш, воно дуже швидко минає. Ось, наприклад, діти. Спочатку ми чекаємо того моменту, коли завагітніємо і зможемо зустрітись з малюком, тоді носимо у собі дитя майже 9 місяців і знову чекаємо, коли ж уже зможемо потримати на ручках свого карапуза. А потім, раз - і за декілька годин усі чекання скінчились, наше маля уже на ручках.А літо? Скільки ми його чекаємо? Теж 9 місяців, як народження дитятка. А потім знову, раз - і скінчилось літо.
От і знову - літо майже скінчилось, а наші карапузи підросли щоб іти в садочок. І цей перший день в садочку, якого ми і чекаємо і боїмось, скоро промине. Він залишиться у нашій пам"яті безліччю спогадів, емоцій і вражень. Там не буде лінійки, як у школі; там не буде квітів вихователям. Але це перший важливий крок вашого малюка - своєрідна самостійність, така бажана і така незнайома.

Кожна родина залишить на спогад з цього дня кілька найкращих світлин свого найкращого Модного Карапуза. Ці фото збережуть на завжди ці неймовірні емоції, коли ваш малюк вперше пішов до дитячого садочка.

Поділіться з нами своїми спогадами, додайте в коментарях на 
https://www.facebook.com/shalenamam/ фото вашого малюка та виграйте подарунок від ТМ Модний Карапуз - сертифікат на придбання будь - якого товару у магазині "Модний Карапуз" вартістю 700грн


Правила конкурсу

1.Конкурс триватиме з 15 серпня по 31 серпня
2.Участь у конкурсі можуть приймати усі громадяни України
3. Учасник має бути підписником групи у ФБ https://www.facebook.com/shalenamam/
4. На конкурс приймається одне фото однієї дитини (двоє дітей - два фото, по одній з кожної дитини)
5. Фотографії на конкурс приймаються до 18.00 30 серпня
6. Оголошення переможця відбуватиметься 31 серпня

Переможця буде визначено системою random із 5 найкращих фото, які обере модельєр ТМ Модний Карапуз

Для кожної мами її малюк - найсвітліше сонечко! Поділіться світлом і вигравайте чудовий подарунок!


Інформаційний партнер - http://mamaclub.ua/

Немає коментарів:

Опублікувати коментар